לשמח פעמיים – שילחו כרטיס ברכה ליום הולדת שמחזיר לקהילה

זוכרים את כרטיסי הברכה מפעם?

זה כבר נראה שייך לעידן אחר, אבל ממש מזמן, כדי להעניק למישהו ברכה כתובה, היו רק שתי אפשרויות – לקנות כרטיס ברכה נחמד וצבעוני בחנות או להכין אחד כזה בעצמנו.

היום, ברכות ליום הולדת ניתן לשלוח במגוון דרכים – כהודעה בווטסאפ, על הפרופיל בפייסבוק, לתייג בסטורי ובכל דרך שהטכנולוגיה מאפשרת לנו. מגוון הדרכים לשלוח ברכות ליום הולדת, בנוסף לתזכורות מהרשת החברתית לגבי מי חוגג היום, הביאו אותנו לרשום הרבה ברכות יום הולדת מאשר אז, בעידן האחר.

נשמע טוב, לא? אכן נשמע טוב, אבל הבעיה היא שככל שהתחלנו לכתוב יותר ברכות, כך האיכות שלהם ירדה…

מבט חטוף בפרופילים השונים בפייסבוק ובקבוצות הווטסאפ הגדולות (של חברים לעבודה ובני משפחה) מראה שרוב האנשים מסתפקים היום באיחולים הבנאליים "מזל טוב" ו"עד 120" – ממש לקרוא ולפהק תוך כדי.

בשורות הבאות, נציע דרך להחזיר עטרה ליושנה, לשמור על כבוד המילה הכתובה ולהעניק ברכה ליום הולדת בדרך הכי מקורית שיש, כשכבונוס, גם משתתפת בתרומה לקהילה.

הכירו את כרטיסי הברכה הדיגיטליים

אם קשה לכם למצוא את המילים הנכונות לכתיבת הברכה, חסרה לכם המוזה המתאימה או שלא הצלחתם למצוא כמה דקות כדי לכתוב ברכה מושקעת ואיכותית, כדאי לכם להמשיך לקרוא…

כדי להגיע לכרטיס הברכה הדיגיטלי, תצטרכו להיכנס לקישור שמופיע בפסקה הקודמת וללחוץ על ההפניה המתאימה.

מיד יפתח בפניכם טופס קצר, שיגזול מזמנכם פחות מ – 20 שניות. בטופס הזה תוכלו למלא מספר פרטים אישיים של חתן או כלת יום ההולדת (את השם, הגיל, האיחול שתרצו לאחל לה) ואת העדפות הברכה שלכם – מה מינון ההומור והתחכום שתרצו שיהיה בברכה.

כשתסיימו למלא, תועברו למסך בו תוצג בפניכם ברכה ליום הולדת שמוצעת לכם, בהתאם לכל מה שמילאתם רגע לפני.

הברכה המתקבלת מעוצבת, מונפשת, כתובה בחרוזים ובעברית גבוהה, והכי חשוב – מותאמת אישית לאדם לו ייעדתם את הברכה. את הברכה הזו תוכלו לשלוח כקישור איך שבא לכם – ברשת החברתית, בווטסאפ או במייל. כן… אפשר גם להדפיס את הברכה על גבי נייר אם אתם אנשי העידן הישן.

לא צריכים שנרשום לכם את הברכה?

כתבתם בעצמכם, התאמצתם, חרזתם, מחקתם שורות ויש לכם ברכה מקורית משלכם?

הכי טוב שיש! גם את הברכה שלכם תוכלו לשדרג ולשלוח אותה בדרך מקורית, ולא סתם כהודעת טקסט. היכנסו לאותו קישור מתחילת המאמר, והעתיקו את הברכה שלכם על גבי הכרטיס הדיגיטלי.

כשתסיימו, תוכלו לשלוח את הקישור שנוצר במיוחד עבורכם לכלת או חתן יום ההולדת ולשמח אותו בברכה שלכם שמוצגת בצורה הכי מקורית שאפשר.

זה כרטיס הברכה האולטימטיבי על גבי מתנה

בנוסף לקישור שתקבלו שמפנה אל הברכה שיצרתם, תקבלו גם קוד QR שמפנה בדיוק אל אותו עמוד. במידה ואתם מתכוונים גם להביא מתנה, יש כאן שילוב מנצח.

את קוד ה – QR של הברכה תוכלו להדפיס ולהצמיד למתנה, או לחילופין, להדביר לכרטיס ברכה מעוצב משלכם.

תארו לכם את הרגע בו אתם מעניקים את המתנה, כשרק סריקה של הברקוד מובילה את מקבל המתנה לכרטיס הברכה שלו, ובמקום לקבל ברכה "רגילה" על גבי דף, הוא מקבל ברכה מונפשת, מפתיעה ושמחה.

תרומה לקהילה

אז כל הטוב הזה לא בחינם, אלא בעלות סמלית, כשחלק מהתשלום נתרם בשמחה גדולה לעמותת "וראייטי", העוסקת בסיוע לילדים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם מרקע סוציואקונומי נמוך.

חברת GREETiER גאה לשתף פעולה עם העמותה ותמשיך לתרום את חלקה הצנוע.

אתם מוזמנים לשלוח את כרטיסי הברכה הדיגיטליים של חברת GREETiER (אגב, לא רק ליום הולדת, אלא גם לאירועים נוספים) ולשמח פעמיים.